Zadośćuczynienia – Lublin

W ramach usług, które świadczy nasza kancelaria prawnicza, poza odszkodowaniami znajdą Państwo również pomoc w uzyskaniu zadośćuczynień za krzywdę. O zadośćuczynienie mogą się ubiegać osoby, które doznały uszczerbku na zdrowiu na wskutek wypadku komunikacyjnego, ale nie tylko.

Głównym celem zadośćuczynienia jest zrekompensowanie negatywnych skutków danego zdarzenia, jak np. rezygnacja z pracy, leczenie szpitalne czy obrażenia ciała.

Pracownicy Kancelarii Radcy Prawnego Mariusza Nikoniuka posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw o zadośćuczynienie. Będziemy towarzyszyli Państwu na każdym etapie postępowania służąc radą i pomocą. Zajmiemy się składaniem wniosków, kompletowaniem całej dokumentacji oraz kontaktami z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy Państwu w wyborze najlepszego rozwiązania. Pomagamy również w uzyskaniu odszkodowań powypadkowych oraz udzielamy kompleksowych porad prawnych.

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów, dlatego każdego dnia dokładamy starań, aby jakość naszych usług utrzymywała się na niezmiennie wysokim poziomie.

Zapraszamy!