Kancelaria

Siedziba Kancelarii znajduje się w Lublinie, jednakże wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, usługi prawne świadczymy na terenie całego kraju.

Właścicielem Kancelarii jest radca prawny Mariusz Nikoniuk, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie od 2010 roku, wpisany na listę radców prawnych pod numerem LB-1776.

Wieloletnie doświadczenie zawodowe radcy prawego Mariusza Nikoniuka w połączeniu z wykwalifikowanym zespołem tworzącym Kancelarię jest gwarancją świadczenia usług prawnych na najwyższym poziomie.

Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym ze szczególnym uwzględnieniem dochodzenia odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych i innych podmiotów odpowiedzialnych za zdarzenie. Reprezentujemy poszkodowanych w wypadkach, zarówno w procesach cywilnych jak i karnych. W przypadku śmierci bliskiej osoby świadczymy pomoc członkom rodziny w uzyskaniu godnego zadośćuczynienia, odszkodowania i renty.

Kancelaria pomaga w prowadzeniu skomplikowanych rozmów z zakładami ubezpieczeń. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów. Nasi prawnicy posiadają bogate doświadczenie w prowadzeniu negocjacji i trudnych spraw sądowych.

Zespół prawników naszej Kancelarii to ludzie, którzy podchodzą do swej pracy z pasją, chęcią niesienia pomocy i ze zrozumieniem, że od ich działania zależy wynik sprawy, który często ma ogromny wpływ na życie klienta.

W ciągu wieloletniej praktyki swoje sprawy powierzyło nam kilkuset klientów, na których rzecz uzyskaliśmy kilkadziesiąt milionów złotych. Zobacz nasze wygrane sprawy.

Współpracujemy z biegłymi z zakresu rekonstrukcji wypadków i lekarzami różnych specjalizacji, dzięki czemu zapewniamy Klientom kompleksową obsługę w zakresie oszacowania i udowodnienia należnych świadczeń pieniężnych.

Podczas prowadzenia sprawy oferujemy stały dostęp do rzetelnej porady prawnej udzielanej przez doświadczonych prawników. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb klienta. Przed wydaniem opinii kompleksowo analizujemy stan faktyczny oraz zmieniające się orzecznictwo sądów powszechnych i Sądu Najwyższego.

Działanie zgodnie z zasadami etyki zawodowej, przestrzeganie tajemnicy zawodowej oraz ubezpieczenie z tytułu wykonywania zawodu radcy prawnego stanowią gwarancję bezpieczeństwa dla Klientów powierzających swoje sprawy radcy prawnemu.

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z kancelarią i wykorzystaj nasze doświadczenie.
Bezpłatne konsultacje

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Mariusz Nikoniuk, z siedzibą w Lublinie (20-078), ul. 3 Maja 22 lok. 5.
Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.